TaktyK - strategie dla Ciebie

rekrutacja

 

logo

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do

 Projektu

Nowy Horyzont dla Mikroprzedsiębiorstw z woj.śląskiego

Szanowni Państwo informujemy, że rekrutacja została przedłużona do 30 listopada 2013

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych i dostarczenie ich do biura projektu.

Realizowany przez. Taktyk Sp. z o. projekt „Horyzont dla Mikroprzedsiębiorstw z woj.śląskiego.” jest adresowany wyłącznie do mikroprzedsiębiorstw i ich pracowników.   (w tym dla osób samozatrudnionych) z obszaru województwa śląskiego.

Firmy mogą delegować swoich pracowników do projektu, jeśli spełniają oni następujące kryteria:

  • wykonując  pracę  jako specjaliści/konsultanci ds. pozyskiwania  funduszy UE lub na każdym innym stanowisku w którego zakres wpisuje się zagadnienie pozyskiwania środków na realizację projektów z zakresu programów UE
  • posiadają  umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie minimum A2.

Wymagania dotyczące mikroprzedsiębiorstwa:

  • ma siedzibę/oddział/filię na terenie województwa śląskiego,
  • przedsiębiorstwo nie przekroczyło dopuszczalnego pułapu pomocy de minimis – 200 tyś. EUR w okresie trzech kolejnych lat podatkowych przed momentem przystąpienia do projektu
  • przedsiębiorstwo nie pozostaje pod zarządem komisarycznym, nie znajduje się w toku likwidacji, postępowania upadłościowego, naprawczego.

Na etapie rekrutacji będą zbierane niezbędne dokumenty (dostępne w zakładce DOKUMENTY REKRUTACYJNE ).

Możliwość uczestnictwa będzie weryfikowana na podstawie złożonych dokumentów. Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymaganymi dokumentami oraz z definicjami, które są dostępne po przejściu do  zakładki  DOKUMENTY REKRUTACYJNE

W projekcie występuje pomoc publiczna (de minimis).

Każdy formularz zgłoszeniowy   otrzyma swój indywidualny NUMER APLIKACYJNY (przekazany drogą mailową przez organizatora)  , który będzie umożliwiał zapoznawanie się z wynikami rekrutacji ogłoszonymi na stronie internetowej projektu.

 

Do projektu zostanie zakwalifikowanych 60 pracowników z mikroprzedsiębiorstw . Powstanie lista rankingowa oraz lista rezerwowa (około 10 os).   Mikroprzedsiębiorstwa z listy rankingowej  podpiszą umowy i otrzymają zaświadczenie de minimis.

Jeśli Uczestnik zrezygnuje to zostanie zaproszona kolejna osoba z danej firmy a jeśli nie będzie takiej możliwości to firma z listy  rezerwowej

Wszelkie pytania prosimy kierować do Katarzyny Wiącek tel. 733-732-733 lub na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..